Müşteri Hizmetleri
444 0 860
Mavi Kart Emeklilik
Ücretsiz Danışmanlık
Fax
0312 433 00 37
Hemen Arayın
444 0 860

OSMANLI EMEKLİLİK AİLESİ OLARAK HERKESE HAYIRLI KANDİLLER

Miraç Kandili üç ayların Recep ayına denk gelir. Bu sene cumayla da birleşince daha anlamlı bir hal aldı. İslam dininin en anlamlı hayırlı günlerinden biri de Miraç Kandilidir.Miraç’ın kelime anlamı ise göğe yükselmek, göğe çıkmak anlamına geliyor.

Miraç kandili herkesin kalbini aydınlatsın. Çünkü göklere ancak kalbiyle ulaşır insanlar. Umarım bugün herkesin yüzü ile birlikte yüreğide güler. Bu mübarek günde bol bol ibadet edelim. Ellerimizi semaya açıp dualar edelim.

Osmanlı emeklilik ailesi olarak tüm vatandaşlarımızın Miraç kandilini en içten dileklerimizle kutlar, gönüllerinde olmasını istedikleri ne varsa kabul olmasını temenni ederiz.  Bugün ettiğimiz bütün duaların göklere yükselerek, tek tek kabul olup üzerimize sağanak gibi yağmasını diliyoruz.

Bu özel mübarek günde Erhan Nacar önderliğinde Osmanlı emeklilik  ailesi olarak yurtdışında yaşayan gurbetçilerimize emeklilik dosyalarında herzaman olduğu gibi yine büyük indirimler yaptık. Türkiye içi danışmanlığımız içinde ücret talep etmiyoruz. Sadece dualarınızı bekliyoruz. Bu yüzden herkesi Osmanlı emeklilik bünyesine davet ediyoruz.

About the author

Leave a Reply

5 − two =

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Works

SSK İMZA KAMPANYASI

Merhabalar Günaydın ben kanal 7 Avrupa’dan sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar nasılsınız aileniz ve size yeni Yılda öncelikle sağlık mutluluk ve huzur getirmesini size ve sevdiklerinize diliyorum. Türkiye’de SSK’dan emekliliğin tekrar geri gelmesi için, imza kampanyası başlatıyoruz. Bu mesajı okuduktan sonra adınızı soyadınızı ve Türkiye’deki memleketinizi ve birde “evet SSK emekliliğin gelmesini istiyorum.” Bize geri dönüş olarak atarsanız. İmza kampanyasına sizde destek vermiş olacaksınız. Bu arada bu hafta ki yayınımızda size teşekkür edeceğim. 🇹🇷🇹🇷 BU MESAJI NE KADAR ÇOK ÇEVRENİZE GÖNDERİRSENİZ O KADAR ÇOK BAŞARILI OLURUZ. 🇹🇷
‼️Kampanya iletisim‼️ : +90 530 434 69 69

SSK İMZA KAMPANYASINA DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.