Müşteri Hizmetleri
444 0 860
Mavi Kart Emeklilik
Ücretsiz Danışmanlık
Fax
0312 433 00 37
Hemen Arayın
444 0 860

Sosyal Güvenlik Uzmanı Erhan Nacar İleri Görüşlülüğünü Haziran Ayıyla İlgili Yaptığı Açıklamalarla Gösterdi..!

Sürekli Olarak  ‘’Hazirandan önce Müracaatlarınızı yapın ‘’ diye vurgulayan Nacar 24 Haziran da Erken Seçim Tarihinin belli olmasıyla beraber haklı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

2018 Haziran ayında Erken Seçim … 1.5 yıl geriye çekti. Erken Seçim gurbetçi vatandaşları nasıl etkileyebilir ?

Yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımızın Türkiye den emeklilik hakları ölüyor mu ? yoksa Erken seçim Haziran ayında zam mı geliyor ?

Avrupa’da yaşayan 18 yaşını dolduran vatandaşlarımızın bir an önce müracaat etmelerinde fayda var.Erken seçim yurtdışında yaşayan Mavi kartlı vatandaşlarımız , Ev kadınları , yaşa takılanlar…

Erken Seçim Avrupada ki vatandaşlarımıza avantaj mı yoksa dezavantaj mı olacak ?

Haklarınızın ölmemesi için Erken Seçim Öncesi Sgk Kurumlarına müracaatta bulunup kendinizi garanti altına alıp , geleceğinize yatırım yapabilirsiniz.

About the author

1 Response

Leave a Reply

17 − 6 =

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Works

SSK İMZA KAMPANYASI

Merhabalar Günaydın ben kanal 7 Avrupa’dan sosyal güvenlik uzmanı Erhan Nacar nasılsınız aileniz ve size yeni Yılda öncelikle sağlık mutluluk ve huzur getirmesini size ve sevdiklerinize diliyorum. Türkiye’de SSK’dan emekliliğin tekrar geri gelmesi için, imza kampanyası başlatıyoruz. Bu mesajı okuduktan sonra adınızı soyadınızı ve Türkiye’deki memleketinizi ve birde “evet SSK emekliliğin gelmesini istiyorum.” Bize geri dönüş olarak atarsanız. İmza kampanyasına sizde destek vermiş olacaksınız. Bu arada bu hafta ki yayınımızda size teşekkür edeceğim. 🇹🇷🇹🇷 BU MESAJI NE KADAR ÇOK ÇEVRENİZE GÖNDERİRSENİZ O KADAR ÇOK BAŞARILI OLURUZ. 🇹🇷
‼️Kampanya iletisim‼️ : +90 530 434 69 69

SSK İMZA KAMPANYASINA DESTEK OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ.