Müşteri Hizmetleri
444 0 860
Mavi Kart Emeklilik
Ücretsiz Danışmanlık
Fax
0312 433 00 37
Hemen Arayın
444 0 860

YURTDIŞINDA YAŞAYAN EV HANIMLARININ EMEKLİLİK HAKLARI

        Yurtdışında yaşayan en hanımları için emeklilik şartları nelerdir ? Ev hanımları nasıl emekli olurlar?  gibi soruların tüm yanıtlarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağım.

Yurtdışında yaşayan ve çalışma yapmayan ev hanımları Türkiye’de emeklilik hakkım yok diye üzülmeyin. Çocuk doğumlarınızı Türkiye’de sigorta başlangıcı saydırıldığı için ev hanımlığı sürelerinizi borçlanarak Türkiye’den emekliliği garantiliyorsunuz. Yurtdışında yaşayan bir çok gurbetçi ev hanımı Türkiye’den emeklilik hakkı olduğunun bile bilincinde değil. Fakat Türkiye’deki vatandaşlarımıza tanınmayan ev kadığınlığı süresinin borçlandırılması yurtdışındaki gurbetçilerimize tanınmıştır. Bu ayrıcalığı geleceğinize yatırım yaparak garanti altına almanızı tavsiye ediyoruz.

Artık   Ev hanımlarının yüksek maaş alması da mümkün. Yurtdışı borçlanma formunu doldururken dikkatli dolduran ev hanımları daha yüksek maaş alabilirler. Müracaat eden bir çok gurbetçi vatadaşımız dilekçelerini doldururken yanlış doldurdukları için düşük maaşa sebebiyet veriyorlar. İşlemlerinizi eksiksiz ve doğru bir şekilde yaparak maaşınızı daha yüksek bağlatmak için Osmanlı Emekliliğe müracaat ediniz . 444 0 860 numarasından uzmanlarımız aracılığı ile müracaatlarınızı en kısa sürede başlatmanız dileğiyle…

About the author

Leave a Reply

16 + fifteen =

Text Widget

Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Nulla vitae elit libero, a pharetra augue. Donec sed odio dui. Etiam porta sem malesuada.

Recent Works

ERHAN NACAR’A
SESLİ MESAJ İLE SORULARINIZI İLETEBİLİRSİNİZ.?
SORULARINIZA BIRAKACAĞINIZ SESLİ MESAJI ERHAN NACAR CEVAPLAYACAKTIR...

00 90 312 500 07 07
00 90 212 998 07 07